Producenci

Naturalne środki czystości ZIELKO to nowa polska seria środków czystości, produkowana przez firmę SYLVECO. Dedykowana jest dla każdego gospodarstwa domowego, gdzie ceniona jest skuteczność sprzątania, nie uderzająca w nasze zdrowie i środowisko. Wszystkie produkty ZIELKO mają kilka istotnych właściwości, które wydają się być podstawą dla nowoczesnych, bezpiecznych środków czystości.

NATURALNE – odpowiednie proporcje zwyczajnych-niezwyczajnych składników bezpiecznie pomogą nam w codziennej walce o czystość. Wystarczą: kwas cytrynowy i soda oczyszczona.

BIODEGRADOWALNE – wszystkie składniki produktów ZIELKO ulegają biodegradacji, zachęcamy jednocześnie do segregowania opakowań. Przez tak prozaiczne wydawałoby się rzeczy kreujemy jaki będzie nasz świat dziś i w przyszłości.

SKUTECZNE – wystarczy zaaplikować produkt ZIELKO na wybraną powierzchnię, chwilę odczekać i przetrzeć, a efekt zdecydowanie zaskoczy. Będzie lśniło!

PACHNĄCE – nasz dom to przede wszystkim miejsce relaksu i odpoczynku. Po zakończonych porządkach z przyjemnością poczujemy wspaniałe zapachy w naszym domu przez dłuższy czas.

Na początek ZIELKO proponuje sześć wszechstronnych produktów, przeznaczonych do sprzątania kuchni, łazienki oraz pozostałych pomieszczeń wyróżniają się również minimalistycznym wyglądem.

Zastosowanie ZIELKO jest wielostronne. Wyczyści i odświeży nie tylko standardowe powierzchnie, jak płytki, terakota, powierzchnie laminowane i plastikowe, sprzęt AGD, szkło lustra, armaturę łazienkową, usunie plamy czy wypoleruje przypalone naczynia.

Zielko

Pasta czyszcząca 500g, ZIELKO Pasta czyszcząca 500g, ZIELKO
Producent: Zielko
Cena:

22,00 zł

szt.
zobacz więcej
Płyn do kuchni 500ml, ZIELKO Płyn do kuchni 500ml, ZIELKO
Producent: Zielko
Cena:

17,00 zł

szt.
zobacz więcej
Płyn do łazienki 500ml, ZIELKO Płyn do łazienki 500ml, ZIELKO
Producent: Zielko
Cena:

17,00 zł

szt.
zobacz więcej
Płyn uniwersalny 500ml, ZIELKO Płyn uniwersalny 500ml, ZIELKO
Producent: Zielko
Cena:

17,00 zł

szt.
zobacz więcej
Żel do WC 500ml, ZIELKO Żel do WC 500ml, ZIELKO
Producent: Zielko
Cena:

17,00 zł

szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl